Brockhaus- Allgemeine deutsche Real-Encyclopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexicon). 12 volumes (10th missing). Leipzig 1833-1837. Half-leather binding. 4 kötet kötése erősen, néhány másiké könnyebben sérült, de lapok mindenhol jó állapotban. 4 volumes binding is severly some more are slightly damaged but all the pages are in good conditions
Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban / Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape
Il mobile nei secoli -Német bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of german furnitures in italian language with pictures 96p.
Il mobile nei secoli - Francia bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of French furnitures in italian language with pictures 96p.
Il mobile nei secoli - Orosz bútorokról szóló művészeti könyv olasz nyelven színes képekkel / History of Russian furnitures in italian language with pictures 96p.