Judaica

Number of items: 19

1941 A zsidók akarták a háborút Göbbels cikkének különlenyomata 12p.
11408.

4 000 HUF
10,36
11,43

Salom Asch: Apostol, Bp., 1946 Káldor György, félvászon  kötés, laza gerinc
11409.

800 HUF
2,07
2,29

Mózes öt könyve A pentateuch. Héber és magyar nyelven. Bp., 1914 Brit és külföldi bibliatársulat. 350p. egészvászon kötésben / 5 books of Moses. Linen binding in good condition
11410.

4 000 HUF
10,36
11,43

Maurice Mendjizki-Paul Eluard: Hommage Aux Martyrs Et Aux Combattants Du Ghetto De Varsovie, Paris 1950. / Maurice Mendjizki-Paul Eluard:A Varsói Gettó mártírjai és harcosai tiszteletére, a művészek képeivel, szép állapotban
11411.

12 000 HUF
31,09
34,29

Díszes zsidó halotti levél 31x41cm
11412.

3 000 HUF
7,77
8,57

14 db modern, judaika témájú német könyv, szakácskönyvekkel / 14 German Judaica books incl. cook-books
11413.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1940 Nyíregyháza az Egyház és Síp utca sarkán állt gettó falának egyik jelzett téglája. "Nyíregyháza gettó egyház és Síp utca" felirattal és két Dávid-csillaggal Csak néhány darab került elő belőle, amiből kettő a nyíregyházi Józsa András múzeumban található. / Original signed brick from the wall of the ghetto of Nyiregyháza signed with the name of the street and David-stars. Identical brick can be found in the local museum
11414.

cca 1940 Nyíregyháza az Egyház és Síp utca sarkán állt gettó falának egyik jelzett téglája. "Nyíregyháza gettó egyház és Síp utca" felirattal és két Dávid-csillaggal Csak néhány darab került elő belőle, amiből kettő a nyíregyházi Józsa András múzeumban található. / Original signed brick from the wall of the ghetto of Nyiregyháza signed with the name of the street and David-stars. Identical brick c...

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF