10046. 161. Closed Online auction Paintings and graphics
80 000 HUF
0 HUF
Háry Gyula (1864-1946): Halászok, olaj-vászon, jelzett, üvegezett keretben 35,5x41,5cm
Photo of the item taken by : Sys