10123. 161. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF 36,27 EUR, 40,00 USD
0 HUF
Németh jelzéssel: Látomások. olaj, vászon sérült, jelzett, keretben, 60x90 cm
Photo of the item taken by : Sys