Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.
Biblia - Képes Szent Biblia azaz Istennek Ó és Új Testamentumában foglaltatott egész Szentirás. Magyar nyelvre fordította: Károli Gáspár. Bp., 1900. Brit és Külföldi Biblia Társulat. Vaknyomott egészbőr kötésben, fém sarkakkal, összességében jó állapotban de néhány kopással.
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással