12753.
163. Closed Online auction
38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. 4 részben, önálló címlapokkal, Kolosváratt, 1779. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban