12759.
163. Closed Online auction
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban)