800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Aranyozott, mázas kerámia kávéskészlet. Hiányos: 5 csésze aljjal, cukortartó és kiöntő (az aranyozás itt-ott lekopott) /
Ceramic coffee set: 5 cups with plates, sugar bowl and milk jug