5 000 HUF
A magyar törvények zsebkiadása 1836, 1840,1844,1847,1848, 1861-es Törvénykezési szabályok Pest, 1862. Lampel Róbert. Hiteles kiadás. Kiadói, dúsan aranyozott, kis hibás egészvászon kötésben, a kötéstáblán cÃmerrel, nemzetiszÃnű lapszéllel, mutató-fülekkel.