Books: History Number of items: 82
546581
12436
165
Books: History
Other collectibles
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta Balassa Imre Bp. 1940. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, illusztrált egészvászon kötésben.
2 000 HUF
546578
12437
165
Books: History
Other collectibles
Komlós Vilmos: Hol volt, hol nem volt. ~ vidám emlékezései. Bp., én. Kalász. Dedikált! Egészvászon kötésben
5 000 HUF
462892
12438
165
Books: History
Other collectibles
Ottlik László bevezetés a politikába egyetemi jegyzet 74 oldal-Kolozsvár 1941. + Ady Endre: Versek I-II. Bukarest, 1969 Irodalmi könyvkiadó
547868
12439
165
Books: History
Other collectibles
Pilch Jenő: A Hírszerzés és Kémkedés Története I-III. kötet, Vitéz József királyi herceg tábornagy bevezető soraival, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói kemény vászon kötésben
8 000 HUF
479113
12440
165
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
546125
12441
165
Books: History
Other collectibles
Toldy Ferenc: A magyar birodalom alaptörvényei. Az eredeti deák szöveg mellé vetett magyar fordítással, közjogtani segédkönyvül 2. jav. kiadás. Pest, 1866. Emich. Megviselt félvászon kötásben, kötéstábla elvált, lapok sértetlenek
2 800 HUF
545932
12442
165
Books: History
Other collectibles
Bánk József: Kánoni jog, I-II. köt. Bp., 1960/1963, Szent István Társulat. Kiadói papír, ill. félvászon kötésben, hibátlan állapotban, helyenként ceruzás jelzésekkel
5 000 HUF
501251
12443
165
Books: History
Other collectibles
A magyar törvények zsebkiadása 1836, 1840,1844,1847,1848, 1861-es Törvénykezési szabályok Pest, 1862. Lampel Róbert. Hiteles kiadás. Kiadói, dúsan aranyozott, kis hibás egészvászon kötésben, a kötéstáblán címerrel, nemzetiszínű lapszéllel, mutató-fülekkel.
5 000 HUF
545624
12444
165
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
544045
12445
165
Books: History
Other collectibles
Hunyadi-Vita: Statisztika közgazdászoknak + Statisztikai képletgyűjtemény és táblázatok (oktatási segédlet), Bp. 2003.
1 000 HUF
544040
12446
165
Books: History
Other collectibles
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország történeti demográfiája (896-1995) - Millecentenáriumi előadások, Bp. 1997
1 000 HUF
544041
12447
165
Books: History
Other collectibles
Központi Statisztikai Hivatal: Századok statisztikája - statisztikai érdekességek a magyar történelemből, Bp. 2001
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035