Books: History

Number of items: 82

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta Balassa Imre Bp. 1940. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, illusztrált egészvászon kötésben.
12436.

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim
Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta Balassa Imre Bp. 1940. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, illusztrált egészvászon kötésben.

2 000 HUF
5,18
5,71

Komlós Vilmos: Hol volt, hol nem volt. ~ vidám emlékezései. Bp., én. Kalász. Dedikált! Egészvászon kötésben
12437.

5 000 HUF
12,95
14,29

Ottlik László bevezetés a politikába egyetemi jegyzet 74 oldal-Kolozsvár 1941. + Ady Endre: Versek I-II. Bukarest, 1969 Irodalmi könyvkiadó
12438.

800 HUF
2,07
2,29

Pilch Jenő: A Hírszerzés és Kémkedés Története I-III. kötet, Vitéz József királyi herceg tábornagy bevezető soraival, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói kemény vászon kötésben
12439.

8 000 HUF
20,73
22,86

12440.

2 000 HUF
5,18
5,71

Toldy Ferenc: A magyar birodalom alaptörvényei. Az eredeti deák szöveg mellé vetett magyar fordítással, közjogtani segédkönyvül 2. jav. kiadás. Pest, 1866. Emich. Megviselt félvászon kötásben, kötéstábla elvált, lapok sértetlenek
12441.

2 800 HUF
7,25
8,00

Bánk József: Kánoni jog, I-II. köt. Bp., 1960/1963, Szent István Társulat. Kiadói papír, ill. félvászon kötésben, hibátlan állapotban, helyenként ceruzás jelzésekkel
12442.

5 000 HUF
12,95
14,29

A magyar törvények zsebkiadása 1836, 1840,1844,1847,1848, 1861-es Törvénykezési szabályok Pest, 1862. Lampel Róbert. Hiteles kiadás. Kiadói, dúsan aranyozott, kis hibás egészvászon kötésben, a kötéstáblán címerrel, nemzetiszínű lapszéllel, mutató-fülekkel.
12443.

5 000 HUF
12,95
14,29

12444.

3 000 HUF
7,77
8,57

Hunyadi-Vita: Statisztika közgazdászoknak  + Statisztikai képletgyűjtemény és táblázatok (oktatási segédlet), Bp. 2003.
12445.

1 000 HUF
2,59
2,86

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország történeti demográfiája (896-1995) - Millecentenáriumi előadások, Bp. 1997
12446.

1 000 HUF
2,59
2,86

Központi Statisztikai Hivatal: Századok statisztikája - statisztikai érdekességek a magyar történelemből, Bp. 2001
12447.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF