Az első magyarországi népszámlálás (1784-1787). Bp., 1960, Központi Statisztikai Hivatal Könyvtára-Művelődésügyi Minisztérium Levéltári Osztálya. Félvászon kötésben
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen egy szakadás)
1941. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei című számos képpel illusztrálva, melléklet plakáttal és térképpel, borító pecsétes, egyébként jó állapotban