Number of items: 156

Vörösmarty Album - A költö életrajza és válogatott versei. A Budapest előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott Gottermayer kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül elvált)
12690.

800 HUF
2,07
2,29

12691.

800 HUF
2,07
2,29

12692.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vörösmarty Mihály összes költői művei. Bp., 1907 Világirodalom. Festett, viseltes egészvászon kötésben. Belül hibátlan
12693.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vörömarty Mihály munkái I. kötet. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben. Bp., Lampel
12694.

800 HUF
2,07
2,29

12695.

35 000 HUF
90,67
100,00

Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
12696.

1 200 HUF
3,11
3,43

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12697.

2 800 HUF
7,25
8,00

12698.

3 000 HUF
7,77
8,57

Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. 1-10 kötet. (hétbe kötve) Első kiadás. Braunschweig-Pest, 1852-1862. Mayer-Hartleben. 191 l. 202 l. 195 l. 220 l. 233 l. 235 l. 217 l. 189 l. 168 l. 183 l. Papír és félvászon kötésekben.
12699.

8 000 HUF
20,73
22,86

12700.

9 000 HUF
23,32
25,71

12701.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF