3 000 HUF
Herczeg Ferenc Munkái Gyüjteményes Díszkiadás. Bp., 1925, Singer és Wolfner. 17 kötet a teljes sorozatból. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben a Lantos Rt. Könyvkötészetből, kissé kopottas, de jó állapotban