1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Lándor Tivadar: Vörösmarty-album, a költő válogatott költeményei - Csongor és Tünde, A Pesti napló előfizetői számára készült kiadása, 20 színes melléklettel és számos szövegképpel, Franklin Társulat nyomdája, 1909, kiadói dombornyomott egészvászon kötésben, sérült gerinccel és szétvált kötéssel