Number of items: 156

Mauks Kornélia: A regényhősnők. Regény fiatal leányok részére. Bp. 1914. Singer és Wolfner. 187 p. Festett táblás kiadói vászon kötésben, Gerinc hiányzik
12726.

800 HUF
2,07
2,29

Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes
12727.

1 000 HUF
2,59
2,86

12728.

3 000 HUF
7,77
8,57

Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. Szent István Társulat (apró hiba a gerincen)
12729.

1 000 HUF
2,59
2,86

Komáromi János: Esze Tamás a mezítlábasok ezredese (Komáromi János Munkái III.). Bp., 1930, Genius Kiadó. Kiadói aranyozott dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban
12730.

800 HUF
2,07
2,29

Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben
12731.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vaszsry Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp. 1935. Nova. 334 p. Kiadói vászonkötésben jó állapotban
12732.

Vaszsry Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival.
Bp. 1935. Nova. 334 p. Kiadói vászonkötésben jó állapotban

800 HUF
2,07
2,29

Papp Jenő: Szívügyeink. Bp., 1944. Múzsa
12733.

800 HUF
2,07
2,29

Schäffer Erzsébet: Hol nem volt Dedikált!
12734.

800 HUF
2,07
2,29

Homeros Illiása. Bp., 1891. Grill. egészvászon kötésben
12735.

1 000 HUF
2,59
2,86

Verne Gyula: Bombarnac Clandius. Verdődi István rajzaival. Bp., é.n. MKK. Festett egészvászon kötésben, hibákkal a gerincen
12736.

2 000 HUF
5,18
5,71

12737.

16 000 HUF
41,45
45,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF