Number of items: 156

Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam 20 leckében. Bp., 1930 Kókai Lajos
12774.

1 000 HUF
2,59
2,86

1913-1914 Tanulók lapja 2x fél évfolyam díszkötésben, Franklin Társulat, festett egészvászon kötés
12775.

1 500 HUF
3,89
4,29

12776.

1 000 HUF
2,59
2,86

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
12777.

800 HUF
2,07
2,29

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)
12778.

800 HUF
2,07
2,29

Világnaptár 1909. a Magyar Hírlap ajándéka előfizetőinek. Bp. 1908, Jókai ny. Kiadói félvászon-kötésben.
12779.

800 HUF
2,07
2,29

1931 A Pesti hírlap nagy naptára az évre. Gazdag képanyaggal. Belső borító hiányzik, elvált kötés
12780.

800 HUF
2,07
2,29

1930 Az Est hármaskönyve I.-II.-III. jó állapotban
12781.

800 HUF
2,07
2,29

12782.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

3 000 HUF
7,77
8,57

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
12783.

2 000 HUF
5,18
5,71

A Műveltség Könyvtára 16 kötete, Bp., cca 1906, Atheneum, rengeteg szövegközi képpel és műmelléklettel, kiadói félvászon kötésben
12784.

16 000 HUF
41,45
45,71

A kultúra világa I-X. Bp., 1966 A világmindenség; Az élővilág/Matematika, fizika, kémia/A zene, a tánc, a színház, a film/Magyar irodalom; A magyar nép története/A Föld országai; A világ népei/Az emberiség története/Az egészség lélektannevelés, sport és testkultúra/A technika fejlődése/A képzőművészetek története/Világirodalom, Jó állapotú egységes egészvászon kötésben
12785.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF