Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)
A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.
A kultúra világa I-X. Bp., 1966 A világmindenség; Az élővilág/Matematika, fizika, kémia/A zene, a tánc, a színház, a film/Magyar irodalom; A magyar nép története/A Föld országai; A világ népei/Az emberiség története/Az egészség lélektannevelés, sport és testkultúra/A technika fejlődése/A képzőművészetek története/Világirodalom, Jó állapotú egységes egészvászon kötésben