12576. 165. Closed Online auction Books: Science
1 000 HUF
0 HUF
Albert Gervais: Nehéz orvosnak lenni Kínában, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., é.n., fordította Dr. Hevesi András, kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban
Photo of the item taken by : Sys