Books: Science

Number of items: 43

A család egészsége: Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Bp., 1928, Dante. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben. A kötés egy helyen szakadt, a 365. lap ugyancsak szakadt, amúgy szép állapotú. Első kiadás (!)
12574.

2 800 HUF
7,25
8,00

~1930 Dr. Ehrenfeld Hugó: A szépítősebészetről, Bp., Novák Rudolf és Társa, papírkötés, a szerző 44 eredeti felvételével, részben vágatlan
12575.

2 000 HUF
5,18
5,71

12576.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Albert Schalle: A vízgyógyászat ABC-je, Bp. Arkánum, 1990
12577.

800 HUF
2,07
2,29

Bognár Cecil: Mi és mások - a mindennapi élet lélektana.  M. kir. Egyetemi nyomda. 350p. félvászon kötésben
12578.

800 HUF
2,07
2,29

Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagyközönség, a serdülő ifjuság és női olvasók számára. 68 képpel., Bp., 1894 Franklin, foltos egészvászon kötésben, 2 lap szakadt néhány foltos
12579.

800 HUF
2,07
2,29

Csizmadia- Képessy: Természettan. Felső kereskedelmi iskolák számára. Lampel 1912. Kissé viseltes
12580.

800 HUF
2,07
2,29

12581.

1 000 HUF
2,59
2,86

Soós Lajos: Rendszeres állattan I., Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, papírkötés
12582.

1 000 HUF
2,59
2,86

12583.

800 HUF
2,07
2,29

12584.

800 HUF
2,07
2,29

A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
12585.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF