12334. 165. Closed Online auction Books: Travelling, cities
2 000 HUF
0 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman: Kamcsatka ősnépei, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Bp., Franklin. II. kiadás
Photo of the item taken by : Sys