Books: Travelling, cities Number of items: 52
547054
12360
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Prohászka Ottokár: Utak és állomások. Útirajzok és naplók. 304p. Aranyozott egészvászon kötésben.
1 000 HUF
547836
12361
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
514944
12362
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
L. Sz. Vasziljev: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, szép állapotban 451529
12363
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben
546548
12364
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
J. Kessel: Szibériai éjszakák. Bp., én. Genius. Aranyozott egészvászon kötésben.
1 000 HUF
541068
12365
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2db utazással kapcsolatos könyv: Helmut Hanke, A hetedik földrész, Bp., 1966, Táncsics; Juri Szemjonov, Szibéria meghódítása, H.n., é.n., Athenaeum. Illusztrációkkal, kissé kopottas, de jó állapotban
1 000 HUF
532834
12366
165
5600
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Baktay Ervin: India I-II. köt. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egybekötve kiadói vászonkötésben, 282db fekete-fehér fotóval, 1db térképpel, jó állapotban
5 600 HUF
547819
12367
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Erődi Béla: A Szentföldön. Száztíz képpel, Térkép nélkül. Bp. 1908. Lampel R., 264 p. + SEBŐK Imre, Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp. 1913, Élet. 197 l., 4 lev. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva. Mindkét könyv gerince hiányzik
1 000 HUF
546150
12368
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Horváth Béla, dr. Vitéz Reza Sah az ezüst oroszlán trónján Essad bey és más írók műveiből Bp. 1942? Rege. 160p. képanyaggal .Ritka! Kiadói papírkötésben, illusztrált borítékban.
6 000 HUF
480389
12369
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
David & Charles Livingstone: Explorations dans l'Afrique Australe et dans le bassin du Zambese depuis 1840 jusq'a 1864. Paris, 1879, Librairie Hachette & Cie. Kiadói félvászon kötésben, 20 metszettel illusztrálva, Helene Lantos ex librissel, apró hibákkal / Half-linen binding, tiny faults, with 20 engravings and an ex libris
5 000 HUF
509287
12370
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
1 000 HUF
447976
12371
165
Books: Travelling, cities
Other collectibles
A.E.Johann: Bolyongások New Yorktól Alaskáig, 19 képpel 2 térképpel, athaneum kiadása
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035