15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
2 személyes virágokkal díszített szolidan aranyozott kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán kávéskészlet (1945/Erika) 2 bögre, 2 tányér, cukortartó, tejkiöntő, kancsó, tálca + 1db orrszarvú lábakon álló váza és egy levél formájú tál, mind hibátlan állapotban /
Hollóháza handpainted chinaware coffee set + vase and tray, in all flawless condition