60 000 HUF
5 személyes kézzel festett és aranyozott, sorszámozott, Fleurs de Indes vertes-mintás, háború előtti, jelzett Herendi porcelán tányérkészlet 2db póttányérral hibátlan állapotban: 6db lapos-, 5db mély-, 5db kis- és 6db csontos tányér /
Handpainted numbered Herend chinaware plate set and 2 extra plates for 5 persons, in flawless condition