Number of items: 196

11302.

3 000 HUF
7,77
8,57

XIX. századi virágokkal díszített jelzés nélküli porcelán tál / Chinaware bowl d:41cm
11303.

1 000 HUF
2,59
2,86

11304.

800 HUF
2,07
2,29

Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) / Porcelain liqueur set 19cm, 6cm
11305.

Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) /
Porcelain liqueur set 19cm, 6cm

800 HUF
2,07
2,29

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm
11306.

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura /
Handpainted chinaware dog figures 6cm

1 000 HUF
2,59
2,86

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna / Chinaware tea kettle 22cm
11307.

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna /
Chinaware tea kettle 22cm

3 000 HUF
7,77
8,57

Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül / Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm
11308.

Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül /
Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1860-1890 Jelzés nélküli kézzel festett porcelán szószos tál / 19th century hand-painted chinaware 15x10x10cm
11309.

cca 1860-1890 Jelzés nélküli kézzel festett porcelán szószos tál /
19th century hand-painted chinaware 15x10x10cm

5 000 HUF
12,95
14,29

Növényi motívumokkal díszített zománcozott vázácska / Enamelled vase with floral decoration 17cm
11310.

Növényi motívumokkal díszített zománcozott vázácska /
Enamelled vase with floral decoration 17cm

3 000 HUF
7,77
8,57

Cca 1800 Kézzel festett rózsával díszített fajansz tejes kancsó, jelzett, kisebb hibákkal 14 cm / Handpainted, faience milk jug with small faults
11311.

Cca 1800 Kézzel festett rózsával díszített fajansz tejes kancsó, jelzett, kisebb hibákkal 14 cm /
Handpainted, faience milk jug with small faults

1 500 HUF
3,89
4,29

Vegyes porcelán tétel jobb darabokkal, benne Herendi cipőcske, Zsolnay salátástál, Hollóházi porcelán kulacs, K.M.(Kovács Margit múzeumi replika) szignós bokály, bécsi kancsó, összesen 8db
11312.

10 000 HUF
25,91
28,57

11313.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF