4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Barabás Miklós (1810-1898): A falusi tanács, színezett lithográfia, jelzett, 23x28cm, kartonra kasírozva, üvegezett keretben (az Arnz & Comp Düsseldorf kivitelezésében)