12626.
169. Closed Online auction
Books: Books for low starting price
100 HUF
17
Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása.- Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp. (Lehmann K. és tsa. ny. Eszék.) Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. (grinc javított) 181p.