Books: Books for low starting price Number of items: 28
400502
12617
169
100
Books: Books for low starting price
Other collectibles
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák) 498154
12618
169
100
Other collectibles
Eberhard Preusch: Így gondozd a trabantodat. Táncsics Könyvkiadó, 1971. 503718
12619
169
100
Other collectibles
Alszeghy-Kállay: Katolikus versek. Bp., 1933 Dom. 523807
12620
169
100
Other collectibles
Genthon István: Budapest Múltja és művészete Bp., 1932 Magyar szemle társaság. 80p. (borító erősen sérült) 510903
12621
169
100
Other collectibles
Máté János: Kard és könny. Rehabilitáltak emlékkönyve. Bp, 1995, Zrínyi Kiadó 517927
12622
169
100
Other collectibles
Pécsi László: Bilincsbevert évek. Pécs 1928. Részvénynyomda 62p. egészvászon kötésben 498263
12623
169
100
Other collectibles
Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. Szent István Társulat (apró hiba a gerincen) 508504
12624
169
100
Other collectibles
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban) 571146
12625
169
100
Other collectibles
Kaljánamalla: Ananga-Ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám illusztrációival. Bp, 1986, Medicina 486542
12626
169
100
Other collectibles
Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása.- Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp. (Lehmann K. és tsa. ny. Eszék.) Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. (grinc javított) 181p. 530493
12627
169
100
Other collectibles
Das Grosse Hundbuch. Nagy kutyakönyv rengeteg képpel. A védőborítón szakadás / Lots of pictures, fault on dust jacket 478043
12628
169
100
Other collectibles
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok Bp. 1924, Dante 1987-es reprint kiadása The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035