3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 7 kötet: Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Bársony István, Lázár István, Lampérth Géza, Farkas Pál. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Egy-egy köteten a kötés sérült, egyébként jó állapotúak