4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Tompa Mihály összes költeményei. Teljes kiadás. I-VI. kötet. Hiány (2., 4.) Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly Pest, 1870. Ráth Mór 4 kötet szép állapotú Aranyozott egészvászon kötésben, az első kötetben a költő arcképével