12599. 169. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Új magyar lexikon II-IV., VI. köt. Bp., 1960-1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sarkain kopott, egyébként jó állapotú
Photo of the item taken by : Sys