Number of items: 91

Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
12559.

2 000 HUF
5,18
5,71

12560.

1 000 HUF
2,59
2,86

12561.

4 000 HUF
10,36
11,43

Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Bp., 1906. MTT. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal gazdagon illusztrált. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben; a borító elváltak, egyébként hibátlan állapotú
12562.

10 000 HUF
25,91
28,57

Egyetemes Regénytár: Almanach 1892. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben
12563.

800 HUF
2,07
2,29

Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes
12564.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
12565.

1 500 HUF
3,89
4,29

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
12566.

2 000 HUF
5,18
5,71

12567.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

3 000 HUF
7,77
8,57

2db könyv a bridzsről: Zánkay Péter: Bridzs; Az ultitól a bridzsig
12568.

800 HUF
2,07
2,29

Dr. Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1968, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben
12569.

1 500 HUF
3,89
4,29

Statisztika. A világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2000, Központi Statisztikai Hivatal kiadása, Bp. 1999, rengeteg képpel tűzdelve, kiadói keménykötésben
12570.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF