7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.