12445. 169. Closed Online auction Books: Religion
3 000 HUF
0 HUF
Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
Photo of the item taken by : Sys