Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
Blair Hugo' Tizennéyg prédikátzióji. Magyarra fordította néhai Gróf Teleki Mária Gróf Rhédey Ádámné. Kolosváron 1827 Ref. Kollegyom betűi. 405p. Korabeli papírkötésben. Egy lap kijár
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.
Biblia - Képes Szent Biblia azaz Istennek Ó és Új Testamentumában foglaltatott egész Szentirás. Magyar nyelvre fordította: Károli Gáspár. Bp., 1900. Brit és Külföldi Biblia Társulat. Vaknyomott egészbőr kötésben, fém sarkakkal, összességében jó állapotban de néhány kopással.
Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban