800 HUF
Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borító foltos, egyébként jó állapotban