12280. 169. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 800 HUF
0 HUF
Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Photo of the item taken by : Sys