Jewellery

Number of items: 35

19000.

280 000 HUF
742,71
800,00
19001.

50 000 HUF
132,63
142,86
1866 ezüst (Ag.) boros kancsó fedél, Bécs jelzéssel, monogrammal, mesterjellel Br: 113 gr./ Antique vienna silver wine-jar-lid
19002.

1866 ezüst (Ag.) boros kancsó fedél, Bécs jelzéssel, monogrammal, mesterjellel Br: 113 gr./
Antique vienna silver wine-jar-lid

25 000 HUF
66,31
71,43
1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival / A pair of silver salts with plates, Pest Dianakopf hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr
19003.

1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival /
A pair of silver salts with plates, Pest "Dianakopf" hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr

26 000 HUF
68,97
74,29
cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul / Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr
19004.

cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul /
Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr

20 000 HUF
53,05
57,14
Ezüst (Ag) síp-medál indadíszítéssel / Silver pipe medallion 5cm, 8gr
19005.

Ezüst (Ag) síp-medál indadíszítéssel /
Silver pipe medallion 5cm, 8gr

2 500 HUF
6,63
7,14
Ezüst (Ag) gyűrű vésett spirál díszítéssel / Silver ring, size: 54, 1,8gr
19006.

Ezüst (Ag) gyűrű vésett spirál díszítéssel /
Silver ring, size: 54, 1,8gr

800 HUF
2,12
2,29
Malac formájú, 925-ös tisztaságú, jelzett ezüst (Ag) kulcstartó, húsipari dolgozók kapták / Silver key-holder, 30gr
19007.

Malac formájú, 925-ös tisztaságú, jelzett ezüst (Ag) kulcstartó, húsipari dolgozók kapták /
Silver key-holder, 30gr

9 000 HUF
23,87
25,71
1867-1872 Ezüst (Ag) gyűrű hiányzó kővel / Antique silver ring without stone, 1,5gr, size: 51
19008.

1867-1872 Ezüst (Ag) gyűrű hiányzó kővel /
Antique silver ring without stone, 1,5gr, size: 51

1 400 HUF
3,71
4,00
Antik ezüst (Ag) mandzsettagomb pár családi címerrel / Pair of silver cufflink 11,4gr
19009.

Antik ezüst (Ag) mandzsettagomb pár családi címerrel /
Pair of silver cufflink 11,4gr

3 000 HUF
7,96
8,57
2db ezüst (Ag) lánc (sérült) / Silver necklaces with fault, 11,5gr
19010.

2db ezüst (Ag) lánc (sérült) /
Silver necklaces with fault, 11,5gr

1 400 HUF
3,71
4,00
Ezüst (Ag) karkötő / Silver bracelet, 6,1gr
19011.

Ezüst (Ag) karkötő /
Silver bracelet, 6,1gr

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF