Map

Number of items: 41

1932 BSZKRT Budapestt kisszakaszrendszer útvonalbeosztási és utazási rendje térkép (szakadt) 37x40 cm
12137.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1900 Firenze térképe utcajegyzékkel, borítóban /  Map of Florence with a list of streets, in cover 70x75cm
12138.

cca 1900 Firenze térképe utcajegyzékkel, borítóban /
Map of Florence with a list of streets, in cover 70x75cm

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1870 Rumélia térképe. Leipzig, Bibliographisches Institut. Sérült, hiányos /  Map of Rumelia, demaged, 72x96cm
12139.

cca 1870 Rumélia térképe. Leipzig, Bibliographisches Institut. Sérült, hiányos /
Map of Rumelia, demaged, 72x96cm

800 HUF
2,07
2,29

cca 1900 Kogutowicz Manó - Czakó István: Budapest székes főváros térképe, Magyar Földrajzi Intézet. Ragasztva /  Map of Budapest, repaired, 80x92cm
12140.

cca 1900 Kogutowicz Manó - Czakó István: Budapest székes főváros térképe, Magyar Földrajzi Intézet. Ragasztva /
Map of Budapest, repaired, 80x92cm

1 600 HUF
4,15
4,57

cca 1920 Posner Lajos Közép Európa vasúti térképe  Railroad map of Central Europe / 80x70 cm
12141.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1920 Pharus: München térképe utcajegyzékkel, melléklettel a Nymphenburgi kastélyról és környékéről, borítóban /  Map of Munich from Pharus with list of streets and appendix of Nymphenburg in cover, 100x94cm
12142.

cca 1920 Pharus: München térképe utcajegyzékkel, melléklettel a Nymphenburgi kastélyról és környékéről, borítóban /
Map of Munich from Pharus with list of streets and appendix of Nymphenburg in cover, 100x94cm

1 400 HUF
3,63
4,00

1940-1945 A II. bécsi döntés utáni állapotokat mutató térkép
12143.

3 000 HUF
7,77
8,57

1940 Németország nagy útitérkép / Roadmap of Germany 90x120 cm
12144.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kis térkép- és prospektustétel: Die Erde zsebatlasz, valamint 4db háború előtti prospektus térképekkel és reklámokkal Bécsről, Innsbruckról, Hohensalzburgról, illetve Alsó-Ausztriáról
12145.

800 HUF
2,07
2,29

~1870 S. Sonnenthal nyomdájában készült osztrák-francia katonai vászontérkép jó állapotban 38x38cm
12146.

9 000 HUF
23,32
25,71

I. világháborús oroszországi vasútvonalak osztrák térkép (sérült) 68x52cm
12147.

3 200 HUF
8,29
9,14

1928 M. kir. Állami Térképészet: Budapest térképe 90x70 cm Eredeti tokban, szép állapotban
12148.

5 500 HUF
14,25
15,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF