80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Festmény tétel: cca 1930 Sulkowszky Zoltán és Bartha Gyula világot körülutazó motoros-páros festményei.
Pintye Rudolf (1902-?): 2db portré (Sulkowszky, Bartha) olaj, vászon, jelzett, (2×) 40×37 cm
Incze Béla (?-?): A Harley-Davidsonnal, olaj, vászon, jelzett, 46 ×38 cm /