Books: History

Number of items: 52

Zakál György: Eörséghnek Leírása ugymint: Annak természete, története, lakosai.... Szerk.: Vörös Ottó. Szombathely 1985.
12177.

1 000 HUF
2,63
2,86
12178.

6 000 HUF
15,79
17,14
Karsai Elek: A Szálasi per. Bp., 1988., Reform Lap- és Könyvkiadó Rt. Fűzött kemény papírkötés
12180.

1 000 HUF
2,63
2,86
Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Bp., Stádium. (kötéstábla elvált)
12181.

1 000 HUF
2,63
2,86
Bátor István: Kossuth summárium: az ember, a gondolkodó a politikus. Rózsavölgyi Bp. 1948 (borító kissé sérült)
12182.

1 000 HUF
2,63
2,86
12183.

4 000 HUF
10,53
11,43
8 db 1956-al foglalkozó könyv
12184.

8 db 1956-al foglalkozó könyv

3 000 HUF
7,89
8,57
Kiss Ilona: Antall József élete képekben, Kner Nyomda, Gyula 1994, kiadói egészvászon kötésben
12185.

800 HUF
2,11
2,29
12186.

1 200 HUF
3,16
3,43
Wesselényi Miklós: A harmadik birodalom bukása. Magyar Téka.
12187.

800 HUF
2,11
2,29
Magyarország története I-II. kötet, A Magyar Tudományos Akadémia Történettudományi Intézetének kiadása, Bp., 1971, Gondolat Kiadó, kiadói egészvászon kötésben
12188.

800 HUF
2,11
2,29
Vályi Nagy Géza: Gábor Áron a legendás székely. Bp, 1941, Nemzeti Könyvtár, p63
12189.

800 HUF
2,11
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF