Number of items: 97

Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival. Bp, é.n. Ráth Mór (Hornyánszky ny.) I.-II. kötet 10-10 balladával, kőnyomatos illusztrációkkal. 90 p + 90p. Két nagyméretű, gyönyörű album. Dúsan aranyozott, szecessziós, rézveretes félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc javításra szorul. Kétkötetes változatban ritkaság! / Janos Arany: Ballads. Exclusive book with numerous lithographic illustrations of Mihaly Zichy. Leather-copper binding, somewhat damaged. Rarity! 38x46 cm.
12430.

90 000 HUF
236,84
257,14
12431.

32 000 HUF
84,21
91,43
Márton József: Lexikon trilingue Latino- Hungarico- Germanicum. Háromnyelvű magyar-latin-deák szótár, A-L. Viennae Austriae, 1818. Pichler. Pesti címlappal. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben.
12432.

8 000 HUF
21,05
22,86
12433.

30 000 HUF
78,95
85,71
Kisfaludi Kisfaludy Károly munkái 4 kötetben. Teljes. Pest, 1872 Heckenast. Egységes egészvászon kötésben, az 1. kötet néhány lapja foltos.
12434.

8 000 HUF
21,05
22,86
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából életrajzi értekezéssel közli Toldy Ferencz. 1-2. kötet (egybekötve). Első kiadás! Pesten, 1861. Heckenast Gusztáv Díszes, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (kötéstábla egy helyen elvált)
12435.

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából életrajzi értekezéssel közli Toldy Ferencz. 1-2. kötet (egybekötve). Első kiadás! Pesten, 1861. Heckenast Gusztáv
Díszes, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (kötéstábla egy helyen elvált)

7 000 HUF
18,42
20,00
Shakspere: Falstaff és czimborái, kiadja Ráth Mór, é.n., Bp., fordította Lévay József, kiadói díszes dombornyomott festett egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
12436.

10 000 HUF
26,32
28,57
12437.

8 000 HUF
21,05
22,86
Ignotus (Veigelsberg Hugó): Feljegyzések. Bp., 1909, Grill Károly. Kissé kopott félbőr kötésben. Első kiadás.
12438.

1 000 HUF
2,63
2,86
Ady Endre: Utolsó hajók. Bp., én. Athenaeum. Második kiadás. (Kissé sérült egészvászon kötésben).
12439.

1 000 HUF
2,63
2,86
Kisfaludy Károly minden munkái IV. Pest 1872 Heckenast. félvászon kötésben
12440.

800 HUF
2,11
2,29
A vers-szavalás elméleti és gyakorlati kézikönyve. Iskolai és magán-használatra, növendék s felnőtt ifjak használatára s általában minden miveltek számára, irta és összeszedte Szasz Károly Pest, 1876. Franklin,. Korabeli, sérült gerincű egészvászon kötésben
12441.

A vers-szavalás elméleti és gyakorlati kézikönyve. Iskolai és magán-használatra, növendék s felnőtt ifjak használatára s általában minden miveltek számára, irta és összeszedte Szasz Károly
Pest, 1876. Franklin,. Korabeli, sérült gerincű egészvászon kötésben

1 000 HUF
2,63
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF