Books: Science

Number of items: 42

12237.

8 500 HUF
22,37
24,29
12238.

14 000 HUF
36,84
40,00
12239.

8 000 HUF
21,05
22,86
Wagner, Hermann: Malerische Botanik. Schilderungen aus dem Leben der Gewächse. Populäre Vortrege über physiologische und angewandte Pflanzenkunde. Bd. I. (Aus dem Reiche des Lebens in Pflanzen-, Thier-, und Menschenwelt) Leipzig, 1872, Otto Spamer. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos fametszetű illusztrációval. Szép állapotban. / Vol. I. With lots of woodcut illustrations, in nice full-linen binding, good condition
12240.

12 000 HUF
31,58
34,29
Carl Gustav Wrangel Graf: Ungarns Pferdezucht in Wort und Bild. 1-4. kötet 2 kötetbe kötve. I. Die Königl. Ungarischen Staatsgestüte Kisbér und Bábolna. II. Die Königl. Ungarischen Staatsgestüte Mezöhegyes und Fogaras und die Staatshengsten-Depots. III. Die ungarische Landespferdezucht. Die Privatgestüte. Erster Teil. IV. Die ungarische Landespferdezucht. Die Privatgestüte. Zweiter Teil. Stuttgart, 1893-1895. Schickhardt & Ebner. Aranyozott félbőr kötésben. Ez egyik kötet gerince sérült. / In half-leather binding. One books spine damaged. Rare!
12241.

Carl Gustav Wrangel Graf: Ungarns Pferdezucht in Wort und Bild. 1-4. kötet 2 kötetbe kötve. I. Die Königl. Ungarischen Staatsgestüte Kisbér und Bábolna.
II. Die Königl. Ungarischen Staatsgestüte Mezöhegyes und Fogaras und die Staatshengsten-Depots. III. Die ungarische Landespferdezucht. Die Privatgestüte. Erster Teil. IV. Die ungarische Landespferdezucht. Die Privatgestüte. Zweiter Teil. Stuttgart, 1893-1895. Schickhardt & Ebner. Aranyozott félbőr kötésben. Ez egyik kötet gerince sérült. / In half-leather binding. One book's spine damaged. Rare!

60 000 HUF
157,89
171,43
12242.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

16 000 HUF
42,11
45,71
12243.

4 000 HUF
10,53
11,43
A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Bp., é.n., Dante. Kiadói, aranyozott, szép állapotú félbőr kötésben. A 40-49. oldal között a lapok kijárnak
12244.

1 000 HUF
2,63
2,86
Az egészség enciklopédiája. Bp. Enciklopédia Rt. kopott gerincű kissé laza félbőr kötésben 460p. sok képpel
12245.

1 600 HUF
4,21
4,57
12246.

6 000 HUF
15,79
17,14
12247.

4 000 HUF
10,53
11,43
Pénzes-Csízy: Budapest élővilága. Bp., 1956
12248.

1 000 HUF
2,63
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF