Books: Science

Number of items: 42

12249.

1 400 HUF
3,68
4,00
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet, Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. vászon kötés, jó állapotban, sok képpel
12250.

1 000 HUF
2,63
2,86
1941 Richter Gedeon vegyészeti gyár rt. jubileumi könyv 350p. + képek
12251.

2 000 HUF
5,26
5,71
Talman Charles Fitzhugh: A levegő birodalma, Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. vászon kötés, jó állapotban, sok képpel
12252.

1 000 HUF
2,63
2,86
Reich, Eduard: Die Allgemeine Naturlehre des Menschen. Giessen: Emil Roth, 1868. 682p. Kissé foltos. Egészvászon kötésben / In full linen binding
12253.

Reich, Eduard: Die Allgemeine Naturlehre des Menschen. Giessen: Emil Roth, 1868. 682p. Kissé foltos. Egészvászon kötésben /
In full linen binding

10 000 HUF
26,32
28,57
Brehms, Alfred E.: Tierleben. 2. Band. Vögel. / Madarak. Leipzig und Wien 1891. 710p. félbőr kötésben / half-leather binding
12254.

6 000 HUF
15,79
17,14
Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai, Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. vászon kötés, jó állapotban, sok képpel
12255.

1 000 HUF
2,63
2,86
A kémia és vívmányai I-II. Szerk: Dr. Erdey-Grúz Tibor, Dr. Gróh Gyula. (A Természet Világa) Bp., 1940 Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Színes és fekete műmellékletekkel, számos fotóval és szövegközti ábrával illusztrált, kiadói aranyozott félbőr kötésben. Az egyik kötet kötése levált, néhány lap kijár, helyenként ceruzás beírások láthatók, amúgy jó állapotú
12256.

4 000 HUF
10,53
11,43
Pallai Sándor: Nemesfémipari zsebkönyv, Bp., 1970, Műszaki Kiadó, műbőr kötésben. Anyagismeret, Technológiai ismeretek, Fémjelek és névjelek, Arany és ezüst pénzérmék, Drágakövek, táblázatok
12257.

7 500 HUF
19,74
21,43
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben
12258.

1 000 HUF
2,63
2,86
Dr. Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok, Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. vászon kötés, jó állapotban, sok képpel
12259.

1 000 HUF
2,63
2,86
Proszt János - Erdey-Grúz Tibor: Fizikai-kémiai praktikum. Sopron, 1943, Mérnöki Továbbképző Intézet. 3. kiadás, félvászon kötésben, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban
12260.

1 800 HUF
4,74
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF