11027. 172. Closed Online auction Antique
8 000 HUF
0 HUF
Krisztus a kereszten cca 1900, kézzel készített textil, fém alkotás, jelzés nélküli, apró hibákkal, üvegezett sérült keretben
Photo of the item taken by : Sys