12454.
172. Closed Online auction
Books: Books for low starting price
100 HUF
cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.