14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Szilágyi Sándor: A Rákóczyak kora Erdélyben, I. köt. Pest, 1868, Pfeiffer Ferdinánd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben (a gerinc sérült), márványozott lapszélekkel, szép állapotban. Rendkívül ritka