Magyarország története I-II. A Magyar Tudományos Akadémia Történettudományi Intézetének kiadása. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
A magyar nemzet története. 1-10. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp. 1895-1898. Athenaeum. Kiadói, egységes ,piros aranyozott vászonkötésben A gerincek mind sérültek, de egyébként a kötések és a lapok is nagyon jó állapotban
Friedrich Koepp: Alexander der Große. Mit einer Kunstbeilage und 85 Abbildungen (Monographien zur Weltgeschichte IX) Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
A magyar nemzet története VII. kötet. I. lipót és József kora Szerkesztette: Szilágyi Sándor. Bp., 1898. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben.
Garami Ernő: Forrongó Magyarország. Emlékezések és tanulságok. A címlapokat és az ajánlást Bíró Mihály rajzolta. Leipzig-Wien, 1922, Pegazus (Reprint: 1989, Primusz Kiadó). Papírkötésben