Books: History

Number of items: 48

12148.

8 000 HUF
20,73
22,86

12149.

1 400 HUF
3,63
4,00

Gaál Mózes: Napóleon - a hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911. Athenaeum. félvászon kötésben (gerinc hibás)
12150.

1 400 HUF
3,63
4,00

II. Rákóczi Ferenc emlékiratai. Fordította: Vas István. Budapest 1948. Révai
12151.

800 HUF
2,07
2,29

Lobrede auf den heilingen Alonßius Gonzaga..., Nagyszombat, 1782, gedruckt mit fönigl. ofnerisch. Unsiversitats Schriften
12152.

2 000 HUF
5,18
5,71

Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban /  Linen binding, 79 pictures, good condition
12153.

Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban /
Linen binding, 79 pictures, good condition

1 000 HUF
2,59
2,86

Rózsa György: Régi várképek. Budapest 1959.
12154.

2 000 HUF
5,18
5,71

1935  Chapin, Hist: American civic heraldry. Amerikai polgári címerkönyv.
12155.

4 000 HUF
10,36
11,43

12156.

1 000 HUF
2,59
2,86

(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák. Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .
12157.

(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák.
Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .

1 200 HUF
3,11
3,43

Kósa János: II. Rákóczi György. /Magyar Életrajzok/ Bp., é.n. Franklin. 182p. Kiadói,  papírborítóban. (2 lap szenes)
12158.

800 HUF
2,07
2,29

Henry Morton Stanley: A nagy afrikai kutatók önéletírása.Bp.1912. Karriérek Kiadóvállalat, foltos
12159.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF