Magyar gyógyszerkönyv - Pharmacopoea Hungarica. VI. kiadás. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, helyenként beírásokkal és pacákkal
Gyógyszertan és gyógyítás II-III. köt. Szerk. I. Issekutz Béla. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1959/1960, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten II/2, IV/2, V/1. Bde. Hrsg. Friedrich Kraus, Theodor Brugsch. Berlin-Wien, 1919/1921/1925, Urban & Schwarzenberg. Színes és fekete-fehér szövegközi képekkel, valamint táblákkal illusztrált, jó állapotú könyvek, kiadói félbőr kötésben (az egyiken a gerinc levált) / Illustrated, in half-leather binding (one hase a separate spine), good condi...
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
A család egészsége Dante Kiadó, Bp., 1928 (11. kiad.) 790 oldalas, szétnyitható bonctani táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközti ábrával, Báró.Dr.Kétly László előszavával, gerinc sérült