1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Proszt János - Erdey-Grúz Tibor: Fizikai-kémiai praktikum. Sopron, 1943, Mérnöki Továbbképző Intézet. 3. kiadás, félvászon kötésben, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban