12409. 172. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Jókai Mór összes művei sorozat 8 kötete, Franklin-Társulat tulajdona, Révai Testvérek kiadása, Bp. 1895, kiadói egészvászon kötésben, mind sérült gerinccel, megviselt állapotban
Photo of the item taken by : Sys